Klausia.grj.lt

» onlyfans kas tai

„OnlyFans“ yra interneto turinio prenumeratos paslauga, įsikūrusi Londone. Turinio kūrėjai gali uždirbti pinigų iš naudotojų, užsiprenumeruojančių jų turinį – „gerbėjų“. Tai leidžia turinio kūrėjams kas mėnesį gauti finansavimą tiesiogiai iš savo gerbėjų. Svetainėje yra du milijonai turinio kūrėjų ir 130 milijonų vartotojų.

Ši paslauga yra populiari tarp sekso paslaugų teikėjų ir dažnai su jomis siejama, tačiau joje taip pat yra kitų turinio kūrėjų, pvz., fizinio pasirengimo ekspertų, muzikantų ir kitų kūrėjų, kurie reguliariai skelbia įrašus internete.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pažintys, Skelbimai Kada formuojasi vaiko lytis? aterolip (N30) instrukcija / vartojimas / sudedamosios dalys GTA San Kodai Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Kaip atsikratyti celiulito kiek antikūnų turi būti Kas yra karpos ir kas jas sukelia? Kada cukinija yra nuodinga? kas yra PGR testas? Kada echoskopas parodo nėštumą? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) Sepsis - kas tai? kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? Ilgiausias lietuviškas žodis kada atsirado internetas? Kiek laiko kepti grybus? kas atpalaiduoja raumenis? Ar paprastos karpos ant rankų ar pirštų gali išplisti į lytinius organus ir sukelti lytinių organų karpas? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Disleksija - kas tai? Kiek laiko sergama covid? Kiek laiko virti krevetes? kada atsirado lietuvių kalba? Kiek pasaulyje valstybių? ADHD - kas tai? Ką reiškia „Kunigunda“? Autizmas - kas tai? paramedikas kas tai Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Kaip vadinasi musulmonų maldos namai?