Klausia.grj.lt

» onlyfans kas tai

„OnlyFans“ yra interneto turinio prenumeratos paslauga, įsikūrusi Londone. Turinio kūrėjai gali uždirbti pinigų iš naudotojų, užsiprenumeruojančių jų turinį – „gerbėjų“. Tai leidžia turinio kūrėjams kas mėnesį gauti finansavimą tiesiogiai iš savo gerbėjų. Svetainėje yra du milijonai turinio kūrėjų ir 130 milijonų vartotojų.

Ši paslauga yra populiari tarp sekso paslaugų teikėjų ir dažnai su jomis siejama, tačiau joje taip pat yra kitų turinio kūrėjų, pvz., fizinio pasirengimo ekspertų, muzikantų ir kitų kūrėjų, kurie reguliariai skelbia įrašus internete.

Pažintys, Skelbimai kas atstato kremzles? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų Kas yra karpos ir kas jas sukelia? paramedikas kas tai ADHD - kas tai? Kada čekai priėmė krikščionybe? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas kaip laimėti loterijoje? Ką reiškia „Kunigunda“? Autizmas - kas tai? kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas kiek kainuoja covid testas? Stambulo konvencija - kas tai? aterolip (N30) instrukcija / vartojimas / sudedamosios dalys kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? Literatūros rūšys ir žanrai kaip gauti galimybių pasą? kaip numesti svorio nuo pilvo? Kada mokytoju diena? Kaip atsikratyti celiulito Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Nekaitomos kalbos dalys Kada kirpti plaukus? kas yra PGR testas? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Probacija - kas tai? Kiek pasaulyje valstybių? Kiek laiko kepti grybus?