Klausia.grj.lt

» kaip gauti galimybių pasą?

Galimybių pasą bus galima gauti apsilankius https://gpasas.lt/ interneto puslapyje ir atlikus vos du veiksmus – suvedus asmens autentifikavimo duomenis ir išsisaugojus gautą QR kodą telefone ar kompiuteryje.

Žmonės, nesinaudojantys elektronine bankininkyste ar neturintys elektroninės prieigos, popierinį paso variantą gali gauti Registrų centro teritoriniuose padaliniuose, „Sodros“ padaliniuose, Lietuvos pašto skyriuose ir vaistinėse, kurios savanoriškai nuspręs teikti šią paslaugą.

Pažintys, Skelbimai Sepsis - kas tai? Karpų šalinimas lazeriu kada atsirado internetas? Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Probacija - kas tai? Ką reiškia „Kunigunda“? Kiek laiko kepti grybus? Kada mokytoju diena? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? Kiek laiko sergama covid? kas yra PGR testas? kaip gauti galimybių pasą? Kaip padaryti print screen? kas atstato kremzles? kiek virti kiaušinius Kada čekai priėmė krikščionybe? paramedikas kas tai Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų kiek kainuoja covid testas? kaip apskaičiuoti procentus? Kada echoskopas parodo nėštumą? kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas aterolip (N30) instrukcija / vartojimas / sudedamosios dalys Disleksija - kas tai? kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? kas atpalaiduoja raumenis? Kaip vadinasi musulmonų maldos namai? Kaip sumažinti cholesterolį? kiek antikūnų turi būti GTA San Kodai