Klausia.grj.lt

» kaip gauti galimybių pasą?

Galimybių pasą bus galima gauti apsilankius https://gpasas.lt/ interneto puslapyje ir atlikus vos du veiksmus – suvedus asmens autentifikavimo duomenis ir išsisaugojus gautą QR kodą telefone ar kompiuteryje.

Žmonės, nesinaudojantys elektronine bankininkyste ar neturintys elektroninės prieigos, popierinį paso variantą gali gauti Registrų centro teritoriniuose padaliniuose, „Sodros“ padaliniuose, Lietuvos pašto skyriuose ir vaistinėse, kurios savanoriškai nuspręs teikti šią paslaugą.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pažintys, Skelbimai Autizmas - kas tai? Kada echoskopas parodo nėštumą? kas yra PGR testas? kiek antikūnų turi būti aterolip (N30) instrukcija / vartojimas / sudedamosios dalys Ilgiausias lietuviškas žodis Nekaitomos kalbos dalys kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas Kada sodinti žieminius česnakus? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros) Kada mokytoju diena? kada atsirado internetas? 19 Įdomių faktų apie viską kiek kainuoja covid testas? Ką simbolizuoja vestuvinis žiedas? Kada čekai priėmė krikščionybe? Kada palanku kirpti plaukus? Kiek laiko kepti grybus? Literatūros rūšys ir žanrai Ar paprastos karpos ant rankų ar pirštų gali išplisti į lytinius organus ir sukelti lytinių organų karpas? kaip gauti galimybių pasą? GTA San Kodai kada atsirado lietuvių kalba? Kada kirpti plaukus? paramedikas kas tai Kada cukinija yra nuodinga? Karpų šalinimas lazeriu Ką reiškia „Kunigunda“? Kas yra karpos ir kas jas sukelia?