Klausia.grj.lt

» Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros)

Laida buvo suprojektuota cenzūruoti, o poros, sutikusios dalyvauti, nesuteikė leidimo laidos prodiuseriams parodyti bet kokį jų filmą ar vaizdo įrašą kuriame jie visiškai nuogi.

Jei jūsų tikslas yra pamatyti nuogus žmones laukinėje gamtoje, yra keletas „National Geographic“ dokumentinių filmų, kuriuose rodomos primityvios gentys Afrikoje ir Pietų Amerikoje, kurios dėl karšto oro temperatūros mažai ar visai nedėvi drabužių.

Šių vaizdo įrašų galite ieškoti internete - „You Tube“ yra keli - ir netgi gali būti pasiekiami jūsų vietinėje bibliotekoje, nes jie yra mokomieji ir nelaikomi pornografiniais.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pažintys, Skelbimai Kiek laiko virti krevetes? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? Kada mokytoju diena? kada atsirado lietuvių kalba? Autizmas - kas tai? GTA San Kodai aterolip (N30) instrukcija / vartojimas / sudedamosios dalys kas yra PGR testas? kada automobilį veikia inercijos jėga? Kiek laiko sergama covid? kaip apskaičiuoti procentus? Kada echoskopas parodo nėštumą? Karpų šalinimas lazeriu Kiek laiko kepti grybus? Kaip atsikratyti celiulito Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) Literatūros rūšys ir žanrai onlyfans kas tai 19 Įdomių faktų apie viską kaip gauti galimybių pasą? Kaip vadinasi musulmonų maldos namai? kas atpalaiduoja raumenis? kiek antikūnų turi būti Kaip gydomos karpos? Kas yra karpos ir kas jas sukelia? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? paramedikas kas tai Stambulo konvencija - kas tai? Ką reiškia „Kunigunda“?