Klausia.grj.lt

» Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros)

Laida buvo suprojektuota cenzūruoti, o poros, sutikusios dalyvauti, nesuteikė leidimo laidos prodiuseriams parodyti bet kokį jų filmą ar vaizdo įrašą kuriame jie visiškai nuogi.

Jei jūsų tikslas yra pamatyti nuogus žmones laukinėje gamtoje, yra keletas „National Geographic“ dokumentinių filmų, kuriuose rodomos primityvios gentys Afrikoje ir Pietų Amerikoje, kurios dėl karšto oro temperatūros mažai ar visai nedėvi drabužių.

Šių vaizdo įrašų galite ieškoti internete - „You Tube“ yra keli - ir netgi gali būti pasiekiami jūsų vietinėje bibliotekoje, nes jie yra mokomieji ir nelaikomi pornografiniais.

Pažintys, Skelbimai Kaip sumažinti cholesterolį? ADHD - kas tai? Kada sodinti žieminius česnakus? Kaip atsikratyti celiulito Disleksija - kas tai? 19 Įdomių faktų apie viską Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Kada sodinti ąžuolą? Kada formuojasi vaiko lytis? Kaip gydomos karpos? kaip numesti svorio nuo pilvo? Autizmas - kas tai? Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? kiek antikūnų turi būti Kada palanku kirpti plaukus? kada automobilį veikia inercijos jėga? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? kada atsirado internetas? Kada čekai priėmė krikščionybe? kaip gauti galimybių pasą? Ilgiausias lietuviškas žodis kada atsirado lietuvių kalba? Stambulo konvencija - kas tai? kada buvo sukurtas pirmasis kompiuteris? Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? kiek virti kiaušinius Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros) kas atpalaiduoja raumenis?