Klausia.grj.lt

» Kas yra karpos ir kas jas sukelia?

Karpa yra odos išauga, kurią sukelia kai kurie viruso tipai, vadinami žmogaus papilomos virusu (ŽPV). ŽPV pažeidžia viršutinį odos sluoksnį, dažniausiai patenka į organizmą pažeistoje odos vietoje. Virusas priverčia sparčiai augti viršutinį odos sluoksnį, suformuojant karpas. Dauguma karpų išnyksta savaime per mėnesius ar metus.


Karpos gali augti bet kurioje kūno vietoje, jų yra įvairių. Pavyzdžiui, paprastosios karpos dažniausiai auga ant rankų, tačiau gali augti bet kur. Padų karpos auga ant pėdų padų.

Pažintys, Skelbimai Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros) Kada echoskopas parodo nėštumą? kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? kada buvo įvestas euras Lietuvoje kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? Kada cukinija yra nuodinga? Sepsis - kas tai? Ar paprastos karpos ant rankų ar pirštų gali išplisti į lytinius organus ir sukelti lytinių organų karpas? Kaip gydomos karpos? Ką reiškia „Kunigunda“? kiek antikūnų turi būti aterolip (N30) instrukcija / vartojimas / sudedamosios dalys kiek virti kiaušinius Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų Nekaitomos kalbos dalys kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Kada čekai priėmė krikščionybe? Ką simbolizuoja vestuvinis žiedas? Literatūros rūšys ir žanrai Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Kada kirpti plaukus? Kiek laiko virti krevetes? kada atsirado internetas? Kada formuojasi vaiko lytis? kada buvo sukurtas pirmasis kompiuteris? Karpų šalinimas lazeriu Kiek pasaulyje valstybių? ADHD - kas tai? Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021?