Klausia.grj.lt

» Kas yra karpos ir kas jas sukelia?

Karpa yra odos išauga, kurią sukelia kai kurie viruso tipai, vadinami žmogaus papilomos virusu (ŽPV). ŽPV pažeidžia viršutinį odos sluoksnį, dažniausiai patenka į organizmą pažeistoje odos vietoje. Virusas priverčia sparčiai augti viršutinį odos sluoksnį, suformuojant karpas. Dauguma karpų išnyksta savaime per mėnesius ar metus.


Karpos gali augti bet kurioje kūno vietoje, jų yra įvairių. Pavyzdžiui, paprastosios karpos dažniausiai auga ant rankų, tačiau gali augti bet kur. Padų karpos auga ant pėdų padų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pažintys, Skelbimai Karpų šalinimas lazeriu Kaip vadinasi musulmonų maldos namai? kada buvo sukurtas pirmasis kompiuteris? Kada sodinti žieminius česnakus? Kiek laiko kepti grybus? Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? Ką simbolizuoja vestuvinis žiedas? Ką reiškia „Kunigunda“? Kada cukinija yra nuodinga? kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas Kaip padaryti print screen? Kiek laiko sergama covid? Literatūros rūšys ir žanrai kiek virti kiaušinius onlyfans kas tai Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros) kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? Ar paprastos karpos ant rankų ar pirštų gali išplisti į lytinius organus ir sukelti lytinių organų karpas? kada buvo įvestas euras Lietuvoje Kada echoskopas parodo nėštumą? Kada čekai priėmė krikščionybe? Sepsis - kas tai? Kaip sumažinti cholesterolį? ADHD - kas tai? Kiek laiko virti krevetes? GTA San Kodai Kada mokytoju diena? Kaip gydomos karpos? kaip numesti svorio nuo pilvo?