Klausia.grj.lt

» Karpų šalinimas lazeriu

Operacijoje naudojamas intensyvus šviesos arba lazerio spindulys, skirtas sudeginti ir sunaikinti karpų audinį. Paprastai tai atliekama gydytojo kabinete ar klinikoje. Gali būti naudojamas vietinis arba bendrasis anestetikas, atsižvelgiant į šalinamų karpų skaičių arba gydomos srities dydį.


Ko tikėtis po operacijos

Po lazerio operacijos žaizda bus skausminga kelias dienas. Atsigavimo laikas priklauso nuo pašalintų karpų vietos ir kiekio.


Po lazerinės operacijos kreipkitės į gydytoją, jei turite:


Kodėl tai daroma

Lazerinė chirurgija gali būti svarstoma, kai:


Kaip gerai tai veikia

Lazerinė chirurgija gali padėti, kai kiti gydymo būdai neveikia, bet neatrodo, kad tai geriau nei kriochirurgija ar elektrochirurgija.


Rizikos

Yra nedidelė infekcijos rizika, susijusi su lazeriu. Infekcijos požymiai yra šie:


Apie ką reikia pagalvoti

Lazerinė operacija:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pažintys, Skelbimai ADHD - kas tai? Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? Disleksija - kas tai? kas yra PGR testas? Kiek laiko kepti grybus? Kada formuojasi vaiko lytis? Kada čekai priėmė krikščionybe? Stambulo konvencija - kas tai? Ar paprastos karpos ant rankų ar pirštų gali išplisti į lytinius organus ir sukelti lytinių organų karpas? kiek kainuoja covid testas? kada automobilį veikia inercijos jėga? Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų Nekaitomos kalbos dalys Kada sodinti žieminius česnakus? Kas yra karpos ir kas jas sukelia? Kaip sumažinti cholesterolį? Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Karpų šalinimas lazeriu Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Kada echoskopas parodo nėštumą? Kiek laiko sergama covid? Sepsis - kas tai? Kada sodinti ąžuolą? Kaip gydomos karpos? kada atsirado lietuvių kalba? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) onlyfans kas tai