Klausia.grj.lt

» Karpų šalinimas lazeriu

Operacijoje naudojamas intensyvus šviesos arba lazerio spindulys, skirtas sudeginti ir sunaikinti karpų audinį. Paprastai tai atliekama gydytojo kabinete ar klinikoje. Gali būti naudojamas vietinis arba bendrasis anestetikas, atsižvelgiant į šalinamų karpų skaičių arba gydomos srities dydį.


Ko tikėtis po operacijos

Po lazerio operacijos žaizda bus skausminga kelias dienas. Atsigavimo laikas priklauso nuo pašalintų karpų vietos ir kiekio.


Po lazerinės operacijos kreipkitės į gydytoją, jei turite:


Kodėl tai daroma

Lazerinė chirurgija gali būti svarstoma, kai:


Kaip gerai tai veikia

Lazerinė chirurgija gali padėti, kai kiti gydymo būdai neveikia, bet neatrodo, kad tai geriau nei kriochirurgija ar elektrochirurgija.


Rizikos

Yra nedidelė infekcijos rizika, susijusi su lazeriu. Infekcijos požymiai yra šie:


Apie ką reikia pagalvoti

Lazerinė operacija:

Pažintys, Skelbimai kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? Kada sodinti ąžuolą? GTA San Kodai Autizmas - kas tai? Kiek laiko virti krevetes? Ilgiausias lietuviškas žodis Kada čekai priėmė krikščionybe? kiek virti kiaušinius 19 Įdomių faktų apie viską Kada palanku kirpti plaukus? Literatūros rūšys ir žanrai Sepsis - kas tai? Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Kiek pasaulyje valstybių? kaip apskaičiuoti procentus? Stambulo konvencija - kas tai? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Kaip gydomos karpos? Kada cukinija yra nuodinga? kaip numesti svorio nuo pilvo? Ką reiškia „Kunigunda“? Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų Kaip padaryti print screen? Karpų šalinimas lazeriu Kiek laiko kepti grybus? kaip gauti galimybių pasą? kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas kada atsirado internetas?