Klausia.grj.lt

» Kaip sumažinti cholesterolį?

Norėdami sumažinti cholesterolio kiekį, pabandykite vartoti mažiau riebaus maisto, ypač maisto, kuriame yra riebalų, vadinamų sočiaisiais riebalais, rūšį.

Galite valgyti maisto produktų, kuriuose yra sveikesnio tipo riebalų, vadinamų nesočiaisiais riebalais.

Patikrinkite maisto etiketes, kad pamatytumėte, kokio tipo riebalai jame yra.

Pabandykite valgyti daugiau:

Stenkitės valgyti mažiau:

Sportuokite daugiau

Treniruokitės bent 150 minučių (2,5 valandos) per savaitę.

Kai kurie geri dalykai, kuriuos reikia išbandyti pradedant, yra šie:

Išbandykite keletą skirtingų pratimų, kad surastumėte tai, kas jums patinka. Labiau tikėtina, kad ir toliau tai darysite, jei jums tai patinka.

Nustok rūkyti

Rūkymas gali padidinti cholesterolio kiekį ir sukelti didesnę riziką susirgti tokiomis problemomis kaip širdies priepuoliai, insultas ir vėžys.

Sumažinkite alkoholio vartojimą

Pabandyk:

Paprašykite savo šeimos gydytojo pagalbos ir patarimo, jei jums sunku sumažinti.

Pažintys, Skelbimai Disleksija - kas tai? Kada echoskopas parodo nėštumą? Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? Kada mokytoju diena? Kada palanku kirpti plaukus? ADHD - kas tai? Kiek laiko sergama covid? Kaip sumažinti cholesterolį? Probacija - kas tai? kas yra PGR testas? 19 Įdomių faktų apie viską kas atpalaiduoja raumenis? kaip apskaičiuoti procentus? kada buvo įvestas euras Lietuvoje Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Kada čekai priėmė krikščionybe? Ar paprastos karpos ant rankų ar pirštų gali išplisti į lytinius organus ir sukelti lytinių organų karpas? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? kada automobilį veikia inercijos jėga? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros) Kada formuojasi vaiko lytis? Kaip gydomos karpos? kaip gauti galimybių pasą? Kiek pasaulyje valstybių? Kada cukinija yra nuodinga? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) kiek virti kiaušinius Ką reiškia „Kunigunda“?