Klausia.grj.lt

» Kaip sumažinti cholesterolį?

Norėdami sumažinti cholesterolio kiekį, pabandykite vartoti mažiau riebaus maisto, ypač maisto, kuriame yra riebalų, vadinamų sočiaisiais riebalais, rūšį.

Galite valgyti maisto produktų, kuriuose yra sveikesnio tipo riebalų, vadinamų nesočiaisiais riebalais.

Patikrinkite maisto etiketes, kad pamatytumėte, kokio tipo riebalai jame yra.

Pabandykite valgyti daugiau:

Stenkitės valgyti mažiau:

Sportuokite daugiau

Treniruokitės bent 150 minučių (2,5 valandos) per savaitę.

Kai kurie geri dalykai, kuriuos reikia išbandyti pradedant, yra šie:

Išbandykite keletą skirtingų pratimų, kad surastumėte tai, kas jums patinka. Labiau tikėtina, kad ir toliau tai darysite, jei jums tai patinka.

Nustok rūkyti

Rūkymas gali padidinti cholesterolio kiekį ir sukelti didesnę riziką susirgti tokiomis problemomis kaip širdies priepuoliai, insultas ir vėžys.

Sumažinkite alkoholio vartojimą

Pabandyk:

Paprašykite savo šeimos gydytojo pagalbos ir patarimo, jei jums sunku sumažinti.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pažintys, Skelbimai kiek kainuoja covid testas? Kada palanku kirpti plaukus? kaip apskaičiuoti procentus? paramedikas kas tai Sepsis - kas tai? kada atsirado internetas? Nekaitomos kalbos dalys Literatūros rūšys ir žanrai kada automobilį veikia inercijos jėga? Karpų šalinimas lazeriu kiek antikūnų turi būti Kaip sumažinti cholesterolį? Disleksija - kas tai? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Kada sodinti ąžuolą? Kaip padaryti print screen? ADHD - kas tai? Ką reiškia „Kunigunda“? Autizmas - kas tai? 19 Įdomių faktų apie viską kaip laimėti loterijoje? Kada echoskopas parodo nėštumą? Ilgiausias lietuviškas žodis kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Kaip vadinasi musulmonų maldos namai? Kiek laiko sergama covid? kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? kada atsirado lietuvių kalba? aterolip (N30) instrukcija / vartojimas / sudedamosios dalys Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros)