Klausia.grj.lt

» Kaip gydomos karpos?

Daugumai karpų gydyti nereikia. Bet jei turite karpų, kurios yra skausmingos ar plintančios, arba jei jus trikdo jų išvaizda, galite pasirinkti gydymą:


Namuose naudojamas gydymas, pvz., salicilo rūgštis arba lipni juosta. Juos galite įsigyti be recepto.

Užtepkite stipresnio vaisto ant karpos arba įšvirkškite į ją vaistų.

Karpos užšaldymas (krioterapija).

Karpos šalinimas chirurginiu būdu (elektrochirurgija, kiuretažas, lazerinė chirurgija).

Karpos gydymas ne visada veikia. Netgi po to, kai karpa susitraukia arba išnyksta, karpos gali sugrįžti arba išplisti į kitas kūno dalis. Taip yra todėl, kad dauguma gydymo būdų sunaikina karpą, bet neužmuša karpą sukeliančio viruso.

Pažintys, Skelbimai Sepsis - kas tai? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? kaip apskaičiuoti procentus? kada buvo sukurtas pirmasis kompiuteris? Ką reiškia „Kunigunda“? Ar paprastos karpos ant rankų ar pirštų gali išplisti į lytinius organus ir sukelti lytinių organų karpas? Disleksija - kas tai? 19 Įdomių faktų apie viską kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Kiek pasaulyje valstybių? Ilgiausias lietuviškas žodis Kada čekai priėmė krikščionybe? Ką simbolizuoja vestuvinis žiedas? kiek antikūnų turi būti kas atstato kremzles? Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) Kaip atsikratyti celiulito Stambulo konvencija - kas tai? Kada cukinija yra nuodinga? Kada mokytoju diena? Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų kada automobilį veikia inercijos jėga? Kada sodinti ąžuolą? Kiek laiko kepti grybus? ADHD - kas tai? Kaip padaryti print screen? Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Kada kirpti plaukus? Kiek laiko sergama covid?