Klausia.grj.lt

» Kaip gydomos karpos?

Daugumai karpų gydyti nereikia. Bet jei turite karpų, kurios yra skausmingos ar plintančios, arba jei jus trikdo jų išvaizda, galite pasirinkti gydymą:


Namuose naudojamas gydymas, pvz., salicilo rūgštis arba lipni juosta. Juos galite įsigyti be recepto.

Užtepkite stipresnio vaisto ant karpos arba įšvirkškite į ją vaistų.

Karpos užšaldymas (krioterapija).

Karpos šalinimas chirurginiu būdu (elektrochirurgija, kiuretažas, lazerinė chirurgija).

Karpos gydymas ne visada veikia. Netgi po to, kai karpa susitraukia arba išnyksta, karpos gali sugrįžti arba išplisti į kitas kūno dalis. Taip yra todėl, kad dauguma gydymo būdų sunaikina karpą, bet neužmuša karpą sukeliančio viruso.

Pažintys, Skelbimai kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų Kiek laiko kepti grybus? Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros) Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? kada atsirado internetas? kiek antikūnų turi būti 19 Įdomių faktų apie viską kiek virti kiaušinius Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Nekaitomos kalbos dalys Kiek pasaulyje valstybių? Kas yra karpos ir kas jas sukelia? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? kada automobilį veikia inercijos jėga? kada buvo įvestas euras Lietuvoje Kaip padaryti print screen? Literatūros rūšys ir žanrai kas atpalaiduoja raumenis? Kada palanku kirpti plaukus? Kada čekai priėmė krikščionybe? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? Probacija - kas tai? Ką reiškia „Kunigunda“? aterolip (N30) instrukcija / vartojimas / sudedamosios dalys Kada echoskopas parodo nėštumą? kiek kainuoja covid testas? GTA San Kodai Karpų šalinimas lazeriu