Klausia.grj.lt

» Kaip gydomos karpos?

Daugumai karpų gydyti nereikia. Bet jei turite karpų, kurios yra skausmingos ar plintančios, arba jei jus trikdo jų išvaizda, galite pasirinkti gydymą:


Namuose naudojamas gydymas, pvz., salicilo rūgštis arba lipni juosta. Juos galite įsigyti be recepto.

Užtepkite stipresnio vaisto ant karpos arba įšvirkškite į ją vaistų.

Karpos užšaldymas (krioterapija).

Karpos šalinimas chirurginiu būdu (elektrochirurgija, kiuretažas, lazerinė chirurgija).

Karpos gydymas ne visada veikia. Netgi po to, kai karpa susitraukia arba išnyksta, karpos gali sugrįžti arba išplisti į kitas kūno dalis. Taip yra todėl, kad dauguma gydymo būdų sunaikina karpą, bet neužmuša karpą sukeliančio viruso.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pažintys, Skelbimai Kada čekai priėmė krikščionybe? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Kada kirpti plaukus? kaip apskaičiuoti procentus? Kada formuojasi vaiko lytis? kas yra PGR testas? Kiek laiko sergama covid? 19 Įdomių faktų apie viską paramedikas kas tai kiek virti kiaušinius kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? Kaip vadinasi musulmonų maldos namai? Kiek laiko virti krevetes? onlyfans kas tai kiek antikūnų turi būti Kaip gydomos karpos? kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Ką reiškia „Kunigunda“? Disleksija - kas tai? kaip gauti galimybių pasą? kada automobilį veikia inercijos jėga? Kiek laiko kepti grybus? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? kas atstato kremzles? kada buvo įvestas euras Lietuvoje Kaip atsikratyti celiulito Kada palanku kirpti plaukus? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) Stambulo konvencija - kas tai? Kas yra karpos ir kas jas sukelia?