Klausia.grj.lt

» Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose?

Naudojant natūralius repelentus

  1. Namuose skruzdes galima naikinti natūralia priemone – actu. Gryną arba šiek tiek vandeniu skiestą actą reikia supilti į purkštuvą ir juo apipurkšti skruzdžių buvimo vietas
  2. Pabarstykite maltu cinamonu ar kavos tirščiais kaip skruzdžių atgrasymo priemonę. Skruzdėlės nėra cinamono ar kavos mėgėjai, todėl jei turite problemų su skruzdėlėmis, pasinaudokite kai kuriais iš šių virtuvės pagrindų. Pradėkite nuo pilno šaukšto, bet galite pridėti naudoti daugiau, jei skruzdėlės pasklidusios dideliame plote.
  3. Norėdami pritraukti ir nužudyti skruzdėles, naudokite borakso ir cukraus mišinį. Boraksas yra natūralus mineralas, žinomas dėl savo valymo galios, tačiau jis taip pat yra veiksmingas skruzdžių žudikas. Mišinį galite pasigaminti patys arba nusipirkti iš anksto sumaišytą. Bet kuriuo atveju supilkite dalį mišinio į pergamentinio popieriaus lapą ir padėkite ten, kur dažnai matote skruzdėles. Cukrus pritrauks skruzdėles, bet kai jos valgys saldų mišinį, boraksas jas nužudys, išardydamas jų virškinimo sistemas.

Laikydami švarius namus

  1. Nuvalykite visus trupinius ir nedelsdami nuvalykite išsiliejusius skysčius. Kasdien šluokite ir siurbkite. Tai ypač svarbu jūsų virtuvei ir valgomojo zonai. Skruzdėlės ieško maisto, todėl įsitikinkite, kad jūsų namuose jo nėra!
  2. Kasdien pašalinkite visas šiukšles iš namų. Įsitikinkite, kad šiukšlių maišai sandarūs
  3. Nepalikite nešvarių indų kriauklėje, nes jie gali pritraukti skruzdėlių. Kriauklės yra populiarios skruzdžių vietos dėl maisto likučių, kurie gali likti lėkštėje.
Pažintys, Skelbimai Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Kas yra karpos ir kas jas sukelia? 19 Įdomių faktų apie viską Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) Stambulo konvencija - kas tai? kaip gauti galimybių pasą? kaip numesti svorio nuo pilvo? Ką reiškia „Kunigunda“? kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas kaip apskaičiuoti procentus? kada atsirado lietuvių kalba? Kada kirpti plaukus? Kaip padaryti print screen? Kada čekai priėmė krikščionybe? Sepsis - kas tai? Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Literatūros rūšys ir žanrai paramedikas kas tai kas yra PGR testas? Kiek laiko sergama covid? Ką simbolizuoja vestuvinis žiedas? kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? Kiek laiko virti krevetes? Kada mokytoju diena? Kiek pasaulyje valstybių? kiek antikūnų turi būti Autizmas - kas tai? kada automobilį veikia inercijos jėga? Kaip atsikratyti celiulito