Klausia.grj.lt

» Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose?

Naudojant natūralius repelentus

  1. Namuose skruzdes galima naikinti natūralia priemone – actu. Gryną arba šiek tiek vandeniu skiestą actą reikia supilti į purkštuvą ir juo apipurkšti skruzdžių buvimo vietas
  2. Pabarstykite maltu cinamonu ar kavos tirščiais kaip skruzdžių atgrasymo priemonę. Skruzdėlės nėra cinamono ar kavos mėgėjai, todėl jei turite problemų su skruzdėlėmis, pasinaudokite kai kuriais iš šių virtuvės pagrindų. Pradėkite nuo pilno šaukšto, bet galite pridėti naudoti daugiau, jei skruzdėlės pasklidusios dideliame plote.
  3. Norėdami pritraukti ir nužudyti skruzdėles, naudokite borakso ir cukraus mišinį. Boraksas yra natūralus mineralas, žinomas dėl savo valymo galios, tačiau jis taip pat yra veiksmingas skruzdžių žudikas. Mišinį galite pasigaminti patys arba nusipirkti iš anksto sumaišytą. Bet kuriuo atveju supilkite dalį mišinio į pergamentinio popieriaus lapą ir padėkite ten, kur dažnai matote skruzdėles. Cukrus pritrauks skruzdėles, bet kai jos valgys saldų mišinį, boraksas jas nužudys, išardydamas jų virškinimo sistemas.

Laikydami švarius namus

  1. Nuvalykite visus trupinius ir nedelsdami nuvalykite išsiliejusius skysčius. Kasdien šluokite ir siurbkite. Tai ypač svarbu jūsų virtuvei ir valgomojo zonai. Skruzdėlės ieško maisto, todėl įsitikinkite, kad jūsų namuose jo nėra!
  2. Kasdien pašalinkite visas šiukšles iš namų. Įsitikinkite, kad šiukšlių maišai sandarūs
  3. Nepalikite nešvarių indų kriauklėje, nes jie gali pritraukti skruzdėlių. Kriauklės yra populiarios skruzdžių vietos dėl maisto likučių, kurie gali likti lėkštėje.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pažintys, Skelbimai Kaip gydomos karpos? Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? kaip numesti svorio nuo pilvo? Kada sodinti žieminius česnakus? aterolip (N30) instrukcija / vartojimas / sudedamosios dalys Kiek laiko kepti grybus? Ilgiausias lietuviškas žodis kada buvo sukurtas pirmasis kompiuteris? kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Kaip vadinasi musulmonų maldos namai? Sepsis - kas tai? Kiek laiko sergama covid? Probacija - kas tai? 19 Įdomių faktų apie viską Kiek laiko virti krevetes? GTA San Kodai Ką reiškia „Kunigunda“? Literatūros rūšys ir žanrai kiek virti kiaušinius kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Stambulo konvencija - kas tai? Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Kaip atsikratyti celiulito Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? Kada mokytoju diena? Kada echoskopas parodo nėštumą? Kada palanku kirpti plaukus? Kaip padaryti print screen? kiek antikūnų turi būti