Klausia.grj.lt

» Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose?

Naudojant natūralius repelentus

  1. Namuose skruzdes galima naikinti natūralia priemone – actu. Gryną arba šiek tiek vandeniu skiestą actą reikia supilti į purkštuvą ir juo apipurkšti skruzdžių buvimo vietas
  2. Pabarstykite maltu cinamonu ar kavos tirščiais kaip skruzdžių atgrasymo priemonę. Skruzdėlės nėra cinamono ar kavos mėgėjai, todėl jei turite problemų su skruzdėlėmis, pasinaudokite kai kuriais iš šių virtuvės pagrindų. Pradėkite nuo pilno šaukšto, bet galite pridėti naudoti daugiau, jei skruzdėlės pasklidusios dideliame plote.
  3. Norėdami pritraukti ir nužudyti skruzdėles, naudokite borakso ir cukraus mišinį. Boraksas yra natūralus mineralas, žinomas dėl savo valymo galios, tačiau jis taip pat yra veiksmingas skruzdžių žudikas. Mišinį galite pasigaminti patys arba nusipirkti iš anksto sumaišytą. Bet kuriuo atveju supilkite dalį mišinio į pergamentinio popieriaus lapą ir padėkite ten, kur dažnai matote skruzdėles. Cukrus pritrauks skruzdėles, bet kai jos valgys saldų mišinį, boraksas jas nužudys, išardydamas jų virškinimo sistemas.

Laikydami švarius namus

  1. Nuvalykite visus trupinius ir nedelsdami nuvalykite išsiliejusius skysčius. Kasdien šluokite ir siurbkite. Tai ypač svarbu jūsų virtuvei ir valgomojo zonai. Skruzdėlės ieško maisto, todėl įsitikinkite, kad jūsų namuose jo nėra!
  2. Kasdien pašalinkite visas šiukšles iš namų. Įsitikinkite, kad šiukšlių maišai sandarūs
  3. Nepalikite nešvarių indų kriauklėje, nes jie gali pritraukti skruzdėlių. Kriauklės yra populiarios skruzdžių vietos dėl maisto likučių, kurie gali likti lėkštėje.
Pažintys, Skelbimai Nekaitomos kalbos dalys kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Kiek laiko virti krevetes? Kaip atsikratyti celiulito kiek kainuoja covid testas? kaip numesti svorio nuo pilvo? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Kada palanku kirpti plaukus? Ką reiškia „Kunigunda“? kaip gauti galimybių pasą? Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Probacija - kas tai? kiek virti kiaušinius kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? Kada mokytoju diena? Kada sodinti žieminius česnakus? Kaip gydomos karpos? Sepsis - kas tai? Kiek laiko kepti grybus? kaip apskaičiuoti procentus? Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? Stambulo konvencija - kas tai? GTA San Kodai kada atsirado internetas? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) Ilgiausias lietuviškas žodis kas atstato kremzles? Kada formuojasi vaiko lytis? Literatūros rūšys ir žanrai Kaip padaryti print screen?