Klausia.grj.lt

» Kaip atsikratyti celiulito

Atnaujinkite savo mitybą

  1. Gerkite daug vandens, tai gali sumažinti celiulito atsiradimą. Gerkite bent 8 stiklines vandens per dieną, kad įsitikintumėte, jog jūsų kūnas gauna visą reikiamą vandenį.
  2. Valgykite vaisius ir daržoves. Dieta, pripildyta sveikų vaisių ir daržovių, padės numesti svorio, sumažins celiulito atsiradimą. Vaisiuose ir daržovėse taip pat yra daug vandens, todėl jie taip pat padeda išlaikyti hidrataciją.
  3. Valgykite sveikus riebalus. Celiulitą sukelia po oda esantys riebalai, tačiau jei jūsų oda yra tonizuota ir sveika, celiulitas nebus toks pastebimas. Tokiuose maisto produktuose kaip alyvuogės, riešutai, avokadai, žuvis ir alyvuogių aliejus yra omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra būtinos sveikai odai.
  4. Kad išvengtumėte daugiau celiulito, venkite šių maisto produktų:

Išbandykite naują odos priežiūros režimą

  1. Pradėkite sausai valyti odą. Sausas šepetys pagerina kraujotaką ir padeda odai atsikratyti toksinų, sumažina celiulito atsiradimą. Įsigykite kūno šepetėlį, pagamintą iš natūralių pluoštų, ir valykite sausu šepečiu savo rytinę rutiną.
  2. Drėkinkite odą su produktu, kuriame yra kofeino. Pirkite kremą ar losjoną, kuriame yra ne mažiau kaip 5 procentai kofeino, kuris teigiamai veikia odos tonusą ir sumažina celiulito atsiradimą.
  3. Maudykitės drungname ar šaltame, o ne karštame vandenyje. Šaltas vanduo stangrina odą ir daro ją labiau tonizuotą.
  4. Naudokite purškiamą įdegio priemonę. Kuris sumažins celiulito matomumą, taip jūsų odos spalva atrodys tolygesnė. Pasirinkite purškiamo įdegio produktą, kuris yra tik vieną ar du atspalvius tamsesnis už jūsų odą. Nepamirškite tolygiai tepti kojų, o ne tik tose vietose, kur yra celiulitas.
Pažintys, Skelbimai Karpų šalinimas lazeriu Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Disleksija - kas tai? Kada čekai priėmė krikščionybe? Kada sodinti žieminius česnakus? kiek virti kiaušinius kas yra PGR testas? kiek antikūnų turi būti ADHD - kas tai? kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? 19 Įdomių faktų apie viską Probacija - kas tai? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Kas yra karpos ir kas jas sukelia? Kada palanku kirpti plaukus? Kada echoskopas parodo nėštumą? paramedikas kas tai kada atsirado internetas? Kaip padaryti print screen? Kiek pasaulyje valstybių? Literatūros rūšys ir žanrai kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? kada buvo sukurtas pirmasis kompiuteris? Ką simbolizuoja vestuvinis žiedas? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? Stambulo konvencija - kas tai? kaip apskaičiuoti procentus? kada buvo įvestas euras Lietuvoje Kada kirpti plaukus?