Klausia.grj.lt

» Kaip atsikratyti celiulito

Atnaujinkite savo mitybą

  1. Gerkite daug vandens, tai gali sumažinti celiulito atsiradimą. Gerkite bent 8 stiklines vandens per dieną, kad įsitikintumėte, jog jūsų kūnas gauna visą reikiamą vandenį.
  2. Valgykite vaisius ir daržoves. Dieta, pripildyta sveikų vaisių ir daržovių, padės numesti svorio, sumažins celiulito atsiradimą. Vaisiuose ir daržovėse taip pat yra daug vandens, todėl jie taip pat padeda išlaikyti hidrataciją.
  3. Valgykite sveikus riebalus. Celiulitą sukelia po oda esantys riebalai, tačiau jei jūsų oda yra tonizuota ir sveika, celiulitas nebus toks pastebimas. Tokiuose maisto produktuose kaip alyvuogės, riešutai, avokadai, žuvis ir alyvuogių aliejus yra omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra būtinos sveikai odai.
  4. Kad išvengtumėte daugiau celiulito, venkite šių maisto produktų:

Išbandykite naują odos priežiūros režimą

  1. Pradėkite sausai valyti odą. Sausas šepetys pagerina kraujotaką ir padeda odai atsikratyti toksinų, sumažina celiulito atsiradimą. Įsigykite kūno šepetėlį, pagamintą iš natūralių pluoštų, ir valykite sausu šepečiu savo rytinę rutiną.
  2. Drėkinkite odą su produktu, kuriame yra kofeino. Pirkite kremą ar losjoną, kuriame yra ne mažiau kaip 5 procentai kofeino, kuris teigiamai veikia odos tonusą ir sumažina celiulito atsiradimą.
  3. Maudykitės drungname ar šaltame, o ne karštame vandenyje. Šaltas vanduo stangrina odą ir daro ją labiau tonizuotą.
  4. Naudokite purškiamą įdegio priemonę. Kuris sumažins celiulito matomumą, taip jūsų odos spalva atrodys tolygesnė. Pasirinkite purškiamo įdegio produktą, kuris yra tik vieną ar du atspalvius tamsesnis už jūsų odą. Nepamirškite tolygiai tepti kojų, o ne tik tose vietose, kur yra celiulitas.
Pažintys, Skelbimai Kada kirpti plaukus? Disleksija - kas tai? Kas yra karpos ir kas jas sukelia? Kiek laiko sergama covid? kaip laimėti loterijoje? Kaip padaryti print screen? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Probacija - kas tai? Ilgiausias lietuviškas žodis Kiek laiko kepti grybus? kada atsirado internetas? kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas kaip gauti galimybių pasą? Kada formuojasi vaiko lytis? kada atsirado lietuvių kalba? kada buvo įvestas euras Lietuvoje kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros) Autizmas - kas tai? Kaip gydomos karpos? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) kas yra PGR testas? Kada palanku kirpti plaukus? kiek antikūnų turi būti Literatūros rūšys ir žanrai Kada echoskopas parodo nėštumą? Ar paprastos karpos ant rankų ar pirštų gali išplisti į lytinius organus ir sukelti lytinių organų karpas? Kaip atsikratyti celiulito