Klausia.grj.lt

» Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų

Užgulta nosis arba nosies užgulimas gali varginti ir dažnai paveikti jūsų kasdienį gyvenimą.

Daugelis žmonių mano, kad nosies užgulimas atsiranda dėl per didelio gleivių kiekio nosies kanaluose. Tačiau nosis užsikimšusi dažniausiai yra sinusų kraujagyslių uždegimo pasekmė. Peršalimas, gripas, alergija ar sinusų infekcija

Naudokite oro drėkintuvą

Drėkintuvas gali būti greitas ir paprastas būdas sumažinti sinusų skausmą ir padėti sumažinti nosies užgulimą.


Aparatas paverčia vandenį drėgme, kuri lėtai užpildo orą, padidindama drėgmę patalpoje.


Kvėpuodami šiuo drėgnu oru galite nuraminti sudirgusius audinius ir patinusias nosies ir sinusų kraujagysles. Kai kurie žmonės teigia, kad šildomas, drėgnas oras taip pat gali padėti geriau nutekėti susikaupusioms gleivėms. Tačiau apžvalgos, pateiktos patikimu šaltiniu, parodė, kad šiuo metu nėra tai patvirtinančių įrodymų.


Nusiprausk po dušu

Ar kada nors užgulėte nosį ir pastebėjote, kad po karšto dušo galite daug geriau kvėpuoti? Tam gali būti rimta priežastis.


Garai iš dušo gali padėti išretinti nosies gleives ir sumažinti uždegimą. Karštas dušas gali padėti jūsų kvėpavimui grįžti į normalų bent trumpam.Jei įtariate, kad peršalote arba jaučiate gripo simptomus, svarbu gerti daug skysčių.

Optimalaus hidratacijos lygio palaikymas gali padėti suplonėti gleives nosies kanaluose, išstumti skysčius iš nosies ir sumažinti spaudimą sinusuose. Mažesnis slėgis reiškia mažiau uždegimo ir dirginimo.

Jei taip pat skauda gerklę, šilti skysčiai, tokie kaip arbata, taip pat gali padėti sumažinti diskomfortą gerklėje.


Naudokite šiltą kompresą

Šiltas kompresas gali padėti sušvelninti kai kuriuos nosies užgulimo simptomus, atverdamas nosies kanalus iš išorės.

Norėdami pagaminti šiltą kompresą, pirmiausia pamirkykite rankšluostį šiltame vandenyje. Tada išspauskite vandenį iš rankšluosčio, sulenkite ir uždėkite ant nosies ir kaktos.

Šiluma gali nuraminti bet kokį skausmą ir palengvinti šnervių uždegimą. Kartokite tai taip dažnai, kiek reikia.


Dekongestantai

Dekongestantas gali padėti sumažinti patinimą ir palengvinti skausmą, susijusį su dirgintais nosies kanalais. Daugelį dekongestantų galima įsigyti be gydytojo recepto.


Jie būna dviejų formų: nosies purškalas ir piliulė. Įprasti dekongestantiniai nosies purškalai yra oksimetazolinas (Afrin) ir fenilefrinas (Sinex). Įprastos dekongestantų tabletės yra pseudoefedrinas (Sudafed, Sudogest).


Skaityti daugiau: Ką reikia žinoti apie Sudafed.


Būkite atsargūs naudodami dekongestantus. Neturėtumėte vartoti dekongestanto ilgiau nei 3 dienas be gydytojo priežiūros. Po 3 dienų nosies užgulimą mažinantis preparatas gali dar labiau padidinti jūsų užgulimą ir užgulimą.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pažintys, Skelbimai Autizmas - kas tai? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas kas atpalaiduoja raumenis? Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? paramedikas kas tai kaip gauti galimybių pasą? Kada formuojasi vaiko lytis? Kiek laiko virti krevetes? Sepsis - kas tai? kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? kada atsirado lietuvių kalba? Ką reiškia „Kunigunda“? Kada sodinti žieminius česnakus? Kaip gydomos karpos? Kiek pasaulyje valstybių? Ar reikalinga privalomoji techninė apžiūra mopedui? kada atsirado internetas? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) kaip numesti svorio nuo pilvo? Ilgiausias lietuviškas žodis Kaip atkimšti nosį per 1 minute be komplikacijų Nekaitomos kalbos dalys kas buvo garsiausias senovės Graikijos gydytojas kiek antikūnų turi būti Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? kiek virti kiaušinius Kada kirpti plaukus? kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Kiek laiko kepti grybus? kada buvo įvestas euras Lietuvoje