Klausia.grj.lt

» Kada sodinti žieminius česnakus?


Dažniausiai žieminiai česnakai sodinami rudenį (nuo rugsėjo iki lapkričio). Siekiant geriausių rezultatų, česnakus reikia sodinti rugsėjo pabaigoje iki spalio vidurio. Žieminiai česnakai sodinami rudenį tokiu laiku, kad iki užšąlant spėtų gerai įsišaknyti, o tam reikia 40–50 dienų.

Norėdami gauti geriausią, sultingų česnakų svogūnėlių derlių, česnakų rinkinius turėtumėte nusipirkti iš sodo centro ar internetinio augalų specialisto, o ne iš prekybos centro.

Kur sodinti

Česnakai neturėtų būti sodinami į dirvą, kuri neseniai buvo naudojama česnakui ar kitiems augalams iš česnakinių šeimos. Taigi, jei tai bus įprastas pasėlis, turėsite suplanuoti sėjomainos sistemą.

Renkantis tinkamą vietą, nepamirškite, kad česnakai teikia pirmenybę saulėtoje vietoje su gerai nusausinta, lengva dirva.


Pažintys, Skelbimai Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Kada echoskopas parodo nėštumą? Nekaitomos kalbos dalys Kada formuojasi vaiko lytis? kas atpalaiduoja raumenis? Kas laimėjo „Euroviziją“ 2021? Kada sodinti žieminius česnakus? kada buvo įvestas euras Lietuvoje Kontrolinė lemputė mirksi dažniau nei paprastai. Kokia to priežastis? Necenzūruotą laidos „Nuogi ir įbauginti“ versiją (be cenzūros) Kaip gydomos karpos? kada automobilį veikia inercijos jėga? kiek antikūnų turi būti Kiek laiko kepti grybus? Kada cukinija yra nuodinga? kas yra PGR testas? Autizmas - kas tai? Kiek laiko virti krevetes? kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? kaip laimėti loterijoje? kada buvo sukurtas pirmasis kompiuteris? GTA San Kodai Karpų šalinimas lazeriu Kada čekai priėmė krikščionybe? Sepsis - kas tai? kada atsirado internetas? Ką reiškia „Kunigunda“? kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Kalbos dalys, Kalbos dalių sąrašas Ilgiausias lietuviškas žodis