Klausia.grj.lt

» Kada sodinti žieminius česnakus?


Dažniausiai žieminiai česnakai sodinami rudenį (nuo rugsėjo iki lapkričio). Siekiant geriausių rezultatų, česnakus reikia sodinti rugsėjo pabaigoje iki spalio vidurio. Žieminiai česnakai sodinami rudenį tokiu laiku, kad iki užšąlant spėtų gerai įsišaknyti, o tam reikia 40–50 dienų.

Norėdami gauti geriausią, sultingų česnakų svogūnėlių derlių, česnakų rinkinius turėtumėte nusipirkti iš sodo centro ar internetinio augalų specialisto, o ne iš prekybos centro.

Kur sodinti

Česnakai neturėtų būti sodinami į dirvą, kuri neseniai buvo naudojama česnakui ar kitiems augalams iš česnakinių šeimos. Taigi, jei tai bus įprastas pasėlis, turėsite suplanuoti sėjomainos sistemą.

Renkantis tinkamą vietą, nepamirškite, kad česnakai teikia pirmenybę saulėtoje vietoje su gerai nusausinta, lengva dirva.


Pažintys, Skelbimai Ką simbolizuoja vestuvinis žiedas? Kaip gydomos karpos? kaip apskaičiuoti procentus? Kas yra karpos ir kas jas sukelia? kaip gauti galimybių pasą? ADHD - kas tai? Kiek laiko virti krevetes? kas atpalaiduoja raumenis? kas yra PGR testas? kaip laimėti loterijoje? 19 Įdomių faktų apie viską Ilgiausias lietuviškas žodis kas buvo pirmieji Lietuvos gyventojai? Disleksija - kas tai? Kaip vadinasi musulmonų maldos namai? Kada kirpti plaukus? kas atrado elektromagnetinės indukcijos reiškinį? kada atsirado lietuvių kalba? kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas? Stambulo konvencija - kas tai? Kiek pasaulyje valstybių? kada atsirado internetas? Måneskin - ZITTI E BUONI žodžiai (Lietuviškai) Kada sodinti žieminius česnakus? Kaip atsikratyti skruzdėlių namuose? Literatūros rūšys ir žanrai Kada formuojasi vaiko lytis? Kada mokytoju diena? kiek virti kiaušinius kada buvo sukurtas pirmasis kompiuteris?